X
Menu
1. INTERBUS NEDİR ?

Interbus Avrupa Birliği sürecindeki ülkemiz gençliğinin Avrupa kültürünü yakından tanımaları amacıyla kısa sürede bir çok ülke ve şehir görmelerini sağlayan bir programdır. Interbus Turizm A.Ş. otobüsle Avrupa turu alanında lider ve Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenmiş bir markadır.

2. INTERBUS HANGİ ULAŞIM ARACI KULLANILARAK YAPILIYOR ?

Interbus, karayolu kullanılarak AB standartlarında belgeli yeni model lüks otobüsler kullanılarak yapılmaktadır. Tecrübeli şoförlerimiz sayesinde güven ve huzurla seyahat edebilirsiniz.

3. INTERBUS NEDEN BU KADAR HESAPLI ?

Interbus Turizm A.Ş. her kesimden gezgin ruhlu gençlerin bir araya gelerek özgürce seyahat etmelerini sağlar. Interbus'a katılım bedeli toplam süre, konaklama sayısı, şehir sayısı ve sezona göre değişiklik gösterebilir.

4. INTERBUS PROGRAMINA NASIL KATILABİLİRİM?

 Interbus'a katılım için websitemizi veya facebook, twitter, instagram gibi sosyal medyada duyurularımızı takip edebilir ve internet sitemiz üzerinden başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

5. INTERBUS PROGRAMINA KATILMA ŞARTLARI NELERDİR?

Interbus'a 18-38 yaş aralığındaki herkes katılabilir. 18 yaşından küçük ve 38 yaşından büyükler için de her dönem %5 kontenjan bulunmaktadır. Herhangi bir suçtan dolayı adli kaydı olanlar katılamazlar.

6. INTERBUS PROGRAMINA SEÇİLİRSEM BUNU NASIL ÖĞRENİRİM VE NE YAPMAM GEREKİR?

Interbus'a websitemizdeki başvuru formunu dolduran ve başvurdukları dönem için seçilen katılımcılara mail ile geri dönüş yapılır ve sms ile haber verilir. Katılımcıların izlemeleri gereken yol göndermiş olduğumuz mailde açıkça belirtilir.

7. INTERBUS SÜRESİNCE SERBEST ZAMAN VERİLİYOR MU? GÖRÜLMESİ GEREKEN YERLERİ GÖREBİLECEK MİYİM?

Interbus süresince gezilip görülmesi gereken en ünlü yerlere ekibimizle birlikte gidilmekte ve daha sonra katılımcılarımıza serbest zaman verilmektedir.

8. INTERBUS PROGRAMI SÜRESİNCE NERELERDE VE NE ŞARTLARDA KONAKLANMAKTADIR ?

Interbus seyahati süresince AB standartlarında 3 ve 4 yıldızlı veya eşdeğer otel ve hostellerde 2 ve 3 kişilik odalarda oda+kahvaltı şeklinde konaklama yapılmaktadır.

9. INTERBUS SEYAHATİNDE KİŞİSEL BAKIM, DUŞ GİBİ İHTİYAÇLARIMIZI NASIL GİDERİYORUZ?

Interbus seyahati süresince konaklamalar ortalama 2 güne 1 denk gelecek şekilde ve seyahat programındaki en turistik şehirlerde planlanmaktadır. Konaklanacak yerler dışında katılımcılar bu tür ihtiyaçlarını sık sık verilen molalarda giderebilmektedir.

10. INTERBUS PROGRAMINA KATILIRSAM NE YER NE İÇERİM? TOPLAM MASRAFLARIM NE OLUR?

Interbus katılımcıları yeme içme maliyetlerini düşürmek için yurtdışına çıkmadan konserve gibi uzun ömürlü yiyecekler alabilirler. Neredeyse tüm ülkelerde Türk lokantası bulabilir ayrıca gidilen şehirlerin yöresel lezzetlerini tadabilirler. Ortalama 350 euro genel masraflar için yeterlidir.

11. INTERBUS PROGRAMINA KATILDIKTAN SONRA EKSTRA ÜCRETLERLE KARŞILAŞIR MIYIM?

Interbus seyahati süresince konaklama, ulaşım ve yurt dışı çıkış harcı ücrete dahildir ayrıca seyahat süresince katılımcılardan ekstra ücret talep edilmez. Pasaport - vize, müze - ören yeri, yeme - içme ve şehir içi yerel ulaşımlar ücrete dahil değildir.

12. ÖDEME NE ŞEKİLDE OLUYOR? TAKSİTLENDİRME YAPABİLİR MİSİNİZ?

Interbus'a seçildiğiniz takdirde işlemlerinizin başlatılabilmesi için sizden ön ödeme alınır. Ödemenin geri kalanını Interbus'a gideceğiniz tarihte ödersiniz. Seçilmek için öncelikle başvuru yapmanız gerekmektedir.

 

13. INTERBUS PROGRAMINA KATILMAM İÇİN DAHA ÖNCE YURTDIŞINA ÇIKMIŞ OLMAM YADA YABANCI DİL BİLMEM GEREKİYOR MU?

Interbus'a katılım için daha önce yurtdışına çıkmış olmak veya yabancı dil bilmek gibi bir şart yoktur.

14. INTERBUS PROGRAMINA YALNIZ KATILACAĞIM BU BENİM İÇİN SORUN OLUR MU?

Interbus seyahati ilk günden katılımcıların birbirlerini tanıması ve kaynaşması için oryantasyon programı düzenler. Böylece ömür boyu sürecek dostlukların temeli seyahatinizin ilk günü atılmış olur.

15. INTERBUS PASAPORT VE VİZE KONUSUNDA YARDIMCI OLUYOR MU?

Deneyimli Interbus ekibi pasaport ve vize işlemlerinde katılımcılarına profesyonelce destek ve hizmet sağlamaktadır.

Şanlıurfa Web Tasarım