X
Menu

18 ÜLKE 27 ŞEHİR INTERBUS AVRUPA TURU

Gidilecek Ülkeler : İspanya(Barselona), Hollanda(Amsterdam, Zaanse Schans), Yunanistan(Selanik), Monako (Monte Carlo), Fransa(Paris, Cannes, Nice), Belçika(Brüksel), İtalya(Pompei, Floransa, Roma, Pisa, Padova, Venedik), Slovenya(Bled), Hırvatistan (Zagreb), Macaristan(Szentendre, Budapeşte), Makedonya(Üsküp), Bulgaristan(Sofya), Sırbistan(Belgrad), Andorra(Andorra La Vella), Vatikan(Vatikan City), Almanya(Berlin), Çek Cumhuriyeti(Prag), Avusturya(Viyana).

Konaklama : *Barselona, *Amsterdam, *Padova, *Paris, *Selanik, *Budapeşte, *Prag 1'er gece, Roma'da 2 gece konaklama (9 Gece) (* 3 ve 4 yıldızlı otel, oda + kahvaltı)

Ulaşım : Otobüs ile yapılacaktır. (Ankara ve İstanbul'dan hareket)

Program Ücreti : 1190 € (Konaklama, Ulaşım ve Yurtdışı Çıkış Harcı Dahil) Ekstra herhangi bir ücret yoktur. Ayrıca ücretsiz powerbank ve seyahat kiti verilecektir.

Vize Ücreti : İlgili işlemler ve hizmet bedeli 120€ (Yurtdışı Seyahat Sigortası Dahil) Yeşil, gri, ab pasaportu ve ilgili tarihte geçerli vizesi olanlar muaftır.

Son Başvuru : 05 Temmuz 2017

*Başvurular değerlendirildikten sonra tarafınıza mail ve sms yoluyla geri dönüş yapılacak ve adım adım bilgilendirileceksiniz.

*Başvurusu onaylanan katılımcılardan 190 euro ön ödeme alınacak ve ücretin geri kalanı katılımcıların Interbus'a gidecekleri tarihte alınacaktır.

*Gezilerimiz Türsab A grubu Turizm ve Seyahat acentaları güvencesiyle gerçekleşmektedir.

*18-38  yaş aralığındaki herkes başvuruda bulunabilir.

*Yeme içme masrafları katılımcılara aittir.

Sorularınız için lütfen iletişime geçiniz :

  • 0850 304 2 287
  • 0541 387 8526
  • 0554 406 2491

*Aşağıdaki başvuru formunu doldurduktan sonra 'Gönder' butonuna bastığınızdan emin olunuz.

Şanlıurfa Web Tasarım